Still Forklift Kabini Üretimi

Still forkliftleri için özel ar-ge ile hazıladığımız kabinler ile çalışanlarınız daha güvende.

Özellikle kış aylarında eksikliği daha çok hissedilen forklift kabinlerimiz, yüksek kalitede garantili olarak üretilmektedir. Sizin de Still Fokliftiniz varsa bize danışmadan kabin yaptırmayın.

Teslimat öncesi özel çalışmalarımızı ücretsiz dizayn edip, tam sizin forkliftinize göre üretimini gerçekleştiriyoruz.

Still Forklift fiyatlarında kalite ve güvence arıyorsanız. Still Forklift fiyatı için lütfen bizden teklif alınız.

Still Forklift Kabini

Olağanüstü bir Still forklift kabini tarafından sunulan akıllı performanstan en iyi şekilde yararlanın. RX 60-25 / 35, en başından beri mükemmel güç dengesi, ergonomi, manevra kabiliyeti ve enerji verimliliği ile her operatörde kazanan olacaktır. Bu, sadece yüksek bir performans sunmaz, aynı zamanda en iyi kabinlerden biridir.

RX 60-25 / 35, 3,5 tona kadar olan ağırlık sınıflarında optimum kullanım oranlarına sahiptir. Aynı zamanda, bu intraloistics elektrik santrali 21 km / s hıza ulaşabiliyor ve menzili söz konusu olduğunda, bu segmentte akü şarjı başına en yüksek menzili sunan marka ve model olma özelliğine sahip. STILL lityum iyon teknolojisini seçtikten sonra forkliftinizle yedek batarya olmadan üç vardiya çalıştırabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, RX 60 her koşulda sezgisel ve hassas şekilde çalıştırılabilir. Hızlı çalıştırma modu sayesinde, bu çevik araç, siz geniş sürücü kabininde oturduğunuzda çalışmaya başlamaya hazır. STILL Easy Control yerleşik bilgisayar içermektedir. Bu araç, temel performans fonksiyonlarına doğrudan erişim sağlar ve ilgili tüm araç bilgilerine sürekli bir genel bakış sunar.
 

Tek Kelimeyle Kolay

 

Tek Kelimeyle Güvenli
 

 

Basitçe Bağlı

 

STILL Uyarı Bölgesi Işığı
 

STILL uyarı bölgesi aydınlatması, kabinin soluna ve sağına iki adet ışıklı şerit yansıtır. İsteğe bağlı aydınlatma ekipmanı, forklift kamyonunun yanlarındaki salon katındaki ışıklı şeritleri yansıtarak, çevredeki yayalar ve diğer sürücüler için görsel bir uyarı görevi görür. Bu nedenle STILL uyarı bölgesi aydınlatması, sürüş yönünde aracın önündeki mavi ışık konisini yansıtan STILL SafetyLight'ı mükemmel bir şekilde tamamlar.
 

Daha Az Kaza İçin Görsel Uyarı Sistemi

Mavi renkli STILL SafetyLight 4plus uyarı lambası, kafa karıştırıcı veya viraj dolu alanlarda çalışma güvenliğini önemli ölçüde artırır. Mavi ışık lekeleri Still forklift kabini önünde ve arkasında bulunan 5 m'lik mesafede, çarpışmayı önlemek için insanları yaklaşmakta olan araç hakkında uyarır.

STILL OptiSafe

Optimize Edilmiş Frenleme Yolları: Yolun sonunda, forklift aracı, taşıma kapasitesini artıran, hız ve kaldırma yüksekliği ile ilgili olarak yavaşça yavaşlar.

Otomatik Hız Ayarı: Tanımlanmış bölgelerde, zemin koşullarına göre hız ayarları otomatik olarak yapılabilir.

Yükseklik Sınırlaması: Ayarlanabilir yükseklik sınırlaması, tavanın altındaki boşluğun farklı yükseklikler için optimum şekilde kullanılmasını sağlar.

Çarpışma Önleme: Bilinen engeller tanımlanabilir. Sürücünün sistemin tüm özelliklerini ezberlemesi gerekmez ve çalışmalarına konsantre olabilir.

Konum Seçimi: Seçim, aktarma noktalarında olduğu gibi tanımlanmış, sık kullanılan konumlara hedeflenmiş hareketi mümkün kılar.

Ek güvenlik yardımı özellikleri:

Akustik Sinyal

Geri dönüş sırasındaki sesli sinyal sayesinde depodaki güvenlik artar. Bu nedenle iş arkadaşları Still forklift kabini çalışır durumdayken farkına varabilirler.

Filo Yöneticisi

Sadece birkaç forkliftle kontrol edilmesi nispeten kolay olan şeyler, filo büyüklüğü arttıkça ayarlanması çok daha karmaşık ve zor hale geliyor. Akıllı FleetManager çözümü sayesinde, bu yenilikçi yazılımla filonuzu her zamankinden daha verimli ve etkili bir şekilde kontrol edebilirsiniz. FleetManager birkaç modülden oluşur:

Uyarı Işığı

Uyarı lambası, depodaki güvenliği arttırır ve depoda çalışan diğer çalışanların, yanıp sönen sarı ışık sinyaliyle forklift kamyonundan haberdar olmasını sağlar.

Ayak Koruma

Ayakların lastiklerin altına sıkışmasını önlemek için lastik bir aparat yapıştırılabilir. Temas şeridi olan isteğe bağlı bir ayak siperi, forkliftin teması üzerine durmasını sağlayan özel bir özellik olarak mevcuttur.

Ters Çevirme Sırasında Sesli Sinyal

Her yöne güvenlik: Geri dönüş sırasında akustik bir sinyal, iş arkadaşlarını bir Still forklift kabini ve operatörünün yaklaşmakta olduğu konusunda uyarır. Bu nedenle, kamyona sırtları dönük olsa bile derhal hareket edebilirler.

Gündüz Sürüş Lambası

Her zaman güvenli kullanım: LED gündüz sürüş lambası, forkliftin karanlık alanlarda bile her zaman net bir şekilde görülebilmesini sağlar.

Sırt Dayama

Eşyaların yerinde tutulması: Yükün arkalığı, taşınan eşyaları çatal taşıyıcısının arkasında dengeler, böylece A'dan B'ye güvenli bir şekilde taşınırlar.

Emniyet Kemeri Kontrolü

Kemerin daima bağlı olması gerekir. Aksi takdirde emniyet kemeri kontrolü sürüş hızının otomatik olarak azaltılmasını sağlar. Metal forklift kabini araçlarında, sistem yalnızca kabin kapısı açıkken devreye girer.

Erişim Yetkisi

İstenirse, forkliftinizin kullanımını erişim yetkisi aracılığıyla belirli kişilere veya gruplara özel sınırlayabilirsiniz. Bir anahtarla veya on adet konfigüre edilebilir giriş koduna sahip bir dijital kod sistemi aracılığıyla erişim izni vermeyi seçebilirsiniz.