TCM Forklift Kabini Üretimi

TCM forkliftleri için özel ar-ge ile hazıladığımız kabinler ile çalışanlarınız daha güvende.

Özellikle kış aylarında eksikliği daha çok hissedilen forklift kabinlerimiz, yüksek kalitede garantili olarak üretilmektedir. Sizin de TCM Fokliftiniz varsa bize danışmadan kabin yaptırmayın.

Teslimat öncesi özel çalışmalarımızı ücretsiz dizayn edip, tam sizin forkliftinize göre üretimini gerçekleştiriyoruz.

TCM Forklift Kabini İmalatı

TCM forklift kabini, soğuk havalarda yapılan çalışmalarda, operatörü korumak için yüksek kalitede ürettiğimiz bir üründür. Modellerimizi geliştirirken, operatörün forklifti kullanımını ve aracın bakım işlemlerini engellemeyecek şekilde tasarlıyor üretiyor ve montajını yapıyoruz. Görüş açısının geniş olması için dört bir yanında ve üst bölümünde cam pencereler oluşturuyoruz. TCM forklift kabinlerini, çalışma esnasında operatörü dış etkenlere karşı korumak için üretiyor ve araç üzerine monte ediyoruz. Forklift kullanım kurallarına göre kabinlerin arka bölümlerine çeşitli sinyal sistemleri koyuyoruz.

Standart Kabin Özellikleri

Forklift araçlarının kullanımını güvenli yapabilmek ve operatörü koruyabilmek için TCM forklift kabini üretimlerini, yönetmeliklerle belirlenen şartlara göre yapıyoruz. Hem estetik görüntüye önem veriyor hem de güvenli olmasını sağlıyoruz. Gece saatlerinde yapılan çalışmalarda da rahat kullanılabilmesi için kabinin çeşitli yerlerine aydınlatma lambaları takıyoruz. Kabinleri üretirken, hem aracın çalışmasını engellemeyecek hem de operatörün güvenliğini ve rahatını sağlayacak standartlara göre yapıyor, taleplere göre ek donanımlar yerleştiriyoruz.

Forklift Çeşitleri

Forkliftler, kaldıramayacağınız yükleri, kolaylıkla kaldırmanızı ve taşımanızı sağlayan araçlardır. Çalışma sırasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı operatörü koruyabilmek için kabinler sonradan yapılarak araç üzerine monte edilebilmektedir. Yapılacak işin durumuna göre forklift araçları farklı modellerde üretilir.

Fiziki özelliklerine göre birbirinden farklı modeller mevcuttur. Firmamız, kabinsiz olarak üretilen modeller için kabin üretimi yapmaktadır.

Forklift İçin Kabin Üretimi

Forklift araçları, fabrikalarda ve birçok iş yerinde ürünlerin yerini değiştirmek, ağır ürünlerin araçlara yüklenmesi ya da indirilmesi amacıyla kullanılan araçlar olmuştur. Forklift araçlarının bazıları kabinsiz, bazıları açık kabinli olarak üretilmeye başlanmıştır. Firmamız, forkliftlerin her türlü hava şartlarında ve ortamda kullanılabilmesi için TCM forklift kabini üretimi yapmaya başlamıştır. Kabinlerimiz sayesinde araçlar, gece ve gündüz ayrımı olmadan her zaman daha rahat kullanılabilir olmuştur. Bir forklift için kabin büyük bir ihtiyaçtır ve bizler bu ihtiyacı karşılıyoruz.

Özel Üretim

Çeşitli sektörlerde kullanılan eski ve yeni model birçok forklift araçlarda kabin bulunmamaktadır. Gelen talepler üzerine özel kabin tasarımı ve üretimi yapıyoruz. Kabin üretimlerimizi, standart kabin üretimi ve özel kabin üretimi olarak iki farklı türde yapabiliyoruz. Tüm kabinlerimizi, trafik şartlarına uygun üretiyoruz. Kabinlerde, sinyal lambaları, aydınlatma lambaları, cam silecekleri, isteğe göre kabin içi ısıtma sistemleri bulunduruyor, kullanım şartlarını artırıyoruz. Tüm kabin üretimlerinde dayanıklı metal ürünler kullanıyoruz. Forklift aracı ile uyumlu olabilmesi için boyama yapıyor daha kullanışlı hale getiriyoruz.

Güvenlikli Kabinler

Forklift araçları için kabin üretiminde tüm güvenlik şartlarını değerlendiriyor ve özen gösteriyoruz. Özel kabin üretimlerinde, güvenliğin üst düzeyde olmasına önem veriyoruz. Kabin tasarımlarında güvenliği ön planda tutuyor, operatöre konforlu çalışma ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Yüksek noktalara yük kaldırma işlemleri yapıldığı için aracın ulaşabileceği en üst noktayı görebilecek şekilde görüş açısının geniş olması gerekiyor. Operatör, araç içerisinden her tarafı rahat görebilsin diye kabine aynalar ekliyor, oturduğu yerden arka tarafı da görebilmesini sağlıyoruz.

TCM Kabin Bakımı

TCM forklift kabinlerinin tasarımlarında ve bakım, onarımlarında da güvenlik dikkate alınmalıdır. Kabin içerisini sade bir tasarımla üreterek, kullanımı ve bakımının kolay olmasını sağlıyoruz. Kabinlerin araç üzerine montajında da hem kabinin hem de aracın bakımlarını engellemeyecek şekilde olmasına özen gösteriyoruz. Her türlü bakım ve onarımın daha kolay olabilmesi için kabin içerisine gaz ve pedal sistemleri özel olarak yerleştiriliyor. Kabin içerisine ayarlanabilir koltuklar yerleştiriyor ve bir arıza durumunda bakımlarının kolaylıkla yapılması sağlıyoruz.